Chuť

13. března 2014 v 10:53 | ann-ihilation |  ANNihilation
Chutnáš po červeném mase a medu,
po odlescích zrcadel a střepech ledu
Chutnáš jako znovu otevřené rány
smutná krása, bolest i nečinnost

Chutnáš po trpkosti milování
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Berenika Berenika | E-mail | Web | 13. března 2014 v 20:33 | Reagovat

Ačkoli se tento komentář nehodí právě na toto místo, jsem zmatená z vašich pravidel. ^^ Na stránky tohoto klubu jsem se dostala skrze Srdce blogu. Nemám ráda spamové komentáře, ale kluby pro básníky v tomto prostředí vždy rychle zanikaly a tak jsem ocenila myšlenku a klikla jsem na stránku. Z počátku mě potěšila, byla jsem nadšená. Pak jsem si přečetla podmínky pro vstup. V komentáři stálo, že zde jsou si všichni rovni. A přitom vstup je zakázán všem, kteří jsou v Autorském Klubu? To si mírně protiřečí. Nevyzdvihuji svůj básnický "um," nestavím se nad vás a v AK jsem byla patrně daleko dřív, než vůbec došel  k hranici, ve které se mu většina lidí vyhýbá. Tak mi, prosím, vysvětlete, kde se bere ta touha diskriminovat autory za to, že jsou někde, kde se vám to zřejmě nelíbí? ^^ Nejde jen o to, že si pod sebou podřezáváte větev (což si troufám tvrdit po letech práce na redakčních blozích), když zamezujete v přístupu určité skupině a tím i jejím přátelům, ale shazujete svou pozici do závratných hlubin. Zde si nejsou všichni rovni a to vidí každý hned po přečtení pravidel. Bohužel, nápad to byl dobrý, ale většina blogerů má v AK, byť do něj často nepatří, alespoň jednoho oblíbence a už v jeho jménu pak nevstoupí. Tady se samozřejmě nabízí otázka, zda chcete komorní klub (což by se podařit mohlo, ale ještě jsem nezažila, že by to přežilo několik měsíců či v lepším případě let) nebo plně funkční klub většího množství autorů.

Tohle je něco, co nikam nevede. Zajímalo by mě, co vás vedlo k těmto předsudkům. Nebudu bojovat za jméno AK, na tom je již pěkný nános sazí atd. atd., všichni víme. Ale básníci, kteří diskriminují jiné básníky, jsou jen parodií na zdánlivou volnost a nebetyčnost poezie.

2 Bezstarosti Bezstarosti | 13. března 2014 v 23:11 | Reagovat

Jsem jeden z autorů na tomto blogu. O AK jsem v životě neslyšel. Básníci jsou hovada, to ví každý, minimálně já a pár těch mrtvých. Vzpomeňte si na Rimbauda, jak chcal na hlavy francouzským básníkům. Ten, jež píše poezii, opovrhuje. Ale abych se vyjádřil k tématu: Tohle mám u prdele. Neznám nikoho z nich a z nás a znát nechci. Můj názor.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama